Zwroty

Chcesz coś zwrócić?

Nie ma problemu, każdą rzecz można zwrócić w ciągu 14 dni od dnia otrzymania zamówienia. Zwracany towar nie może być używany, nie może nosić jakichkolwiek śladów noszenia lub uszkodzeń. Do zwrotu należy dołączyć otrzymany paragon, oraz wypełniony formularz zwrotów, który można pobrać, klikając tutaj.

Pamiętaj, bez wypełnionego formularza procedura może się znacznie wydłużyć.

Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia zwrotów wysłanych po upływie wyznaczonego terminu oraz artykułów, które nie są w takim samym stanie, w jakim zostały otrzymane.

Gwarantujemy zwrot całej kwoty zapłaconej za towar w ten sam sposób, w jaki został dokonany zakup.

W przypadku zwrotu lub wysyłki towaru do wymiany, jej koszt leży po stronie Klienta.

W przypadku wymiany, towar ponownie wysyłamy na nasz koszt.

Adres do zwrotu:

MMC Studio
ul. Hoża 1/8
00-528 Warszawa

Zamówienia

Dostałeś niekompletne zamówienie, pomyliliśmy się z Twoim zamówieniem albo któryś z zamówionych produktów jest uszkodzony?

Skontaktuj się naszym Biurem Obsługi Klienta: online@mmcstudio.pl, podaj nam nr zamówienia i opisz nam całą sytuację. W przypadku uszkodzonego produktu podaj nazwę wadliwego produktu, opisz wadę oraz – jeśli to możliwe – wyślij nam jej zdjęcie, a my postaramy się jak najszybciej rozwiązać problem.

Dostawa

Nie otrzymałeś jeszcze swojego zamówienia?

Poczekaj 14 dni roboczych od momentu gdy status zamówienia zmieni się z Zamówienie w trakcie realizacji, który oznacza że oczekujemy na wpłatę, na Zrealizowane zamówienie, który oznacza że właśnie przygotowujemy paczkę do wysyłki.

Jeśli nie otrzymałeś zamówienia po tych 14 dniach, skontaktuj się z nami: online@mmcstudio.pl

 

Produkty MMC Studio są wysyłane za pośrednictwem firm DHL i InPost. Koszt przesyłki (za jedną paczkę) wynosi 20 PLN i ponosi go Klient.

Czas dostawy na terenie Polski to maksymalnie 2 dni robocze.

W przypadku odbioru osobistego w showroomie MMC Studio, dostawa jest bezpłatna.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.